BUVICHE s. r. o.

Výpomoc v bistru // bez zkušeností (brigáda zrušena)

  • na pohlaví nezáleží3

Brigáda byla zrušena

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
120Kč / hod

Pracovní náplň

Do veganského bistra Forky’s na Praze 1 hledáme brigádníky na přípravu pokrmů ze studené kuchyně.
Bez vaření a příprav, pouze kompletace.
Nemusíš být vegan, stačí mít kladný vztah ke zdravé stravě a respekt k ostatním.

Vhodné pro studenty, minimálně dvě směny týdně, pracovní doba od pondělí do neděle 11:00-21:00. Nutno odpracovat jeden víkend v měsíci.

Náplň práce:
Příprava pokrmů na studené kuchyni,
kompletace objednávek,
komunikace v týmu,
běžný denní úklid.

Nástup od března, zaučení v únoru, příp. je možné domluvit již nějaké směny v únoru.

Pozice je možné střídat - výpomoc na kase, příprava burgerů, příp. vaření teplé kuchyně. Vše je na domluvě.

Nabízíme

120 Kč/hod + dýška,
práci v centru Prahy ve skvělém kolektivu,
slevy na jídlo a produkty i mimo směnu,
zaškolení,
spolupráci při firemním rozvoji.

Požadujeme

Pracovitost,
spolehlivost,
schopnost pracovat v týmu,
zájem o alternativní stravování,
odolnost vůči stresu, dobrá organizace práce.

Konfekční údaje a věk

Věknad 15 let