Designex Food s.r.o.

Obsluha v moderním rychlém občerstvení! :)

  • na pohlaví nezáleží4
  • Střední škola

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu
120Kč / hod

Pracovní náplň

Nabízíme až 130 Kč / hodina čistého a směny si můžete plánovat dle Vašich možností! :) . Hledáme komunikativní týmové hráče, kteří by se spolu s námi rádi podíleli na chodu a rozvoji nového konceptu rychlého občerstvení. Otevírací doba je od 7:00 do 15:00 a v této době nabízíme různé varianty délky směn. Vaším úkolem bude komunikace se zákazníky a jejich obsluha, příprava jednoduchých pokrmů, udržování čistoty a práce s pokladnou.

Nabízíme

- PLÁNOVÁNÍ SMĚN PODLE POŽADAVKŮ A MOŽNOSTÍ
- Spropitné
- Bonus z tržeb a příspěvek na stravování
- Skvělý kolektiv nadšených lidí v pohodovém prostředí
- Zaměstnanecké slevy
- Rychlý rozvoj společnosti s možností kariérního růstu

Požadujeme

- Alespoň 18 let
- Komunikativnost
- Odpovědnost (práce s hotovostí)
- Pozitivní přístup

Znalosti

Vzdělání student

Lokalita brigády

Praha i okolí