Specialista marketingové komunikace – 20 hod./týden

23. 10. 2017 - 30. 6. 2018
CONTRAST CONSULTING PRAHA, spol. s r.o.
  • na pohlaví nezáleží1
110Kč / hod

Pracovní náplň

Do našeho týmu hledáme kolegu, který nám pomůže zejména s on-line marketingem. Jeho úkolem bude podporovat značku Controller Institut a propagovat naše vzdělávací a poradenské aktivity.

Baví tě psaní všeho druhu a nezalekneš se tvořit texty třeba i o managementu, financích či IT?

Jsi alespoň trochu kamarád s Google Analytics a AdWords?
Pokud ano, tak čti rozhodně dále.

Co u nás budeš dělat?

- Spravovat nám Facebook a LinkedIn
- Psát články na náš blog
- Aktualizovat web
- Navrhovat a spravovat kampaně (Sklik a Google AdWords)
- Reportovat z Google Analytics
- Psát a editovat články pro firemní časopis
- Připravovat propagační materiály (spolupráce s grafikem)
- Pomůžeš nám s emailingy a vezmeme tě i na naše konference

Nabízíme

Co Ti nabízíme?

- Nebudeš se nudit, to ti slibujeme
- Budeš pracovat v menším kolektivu se super lidmi
- Dáme prostor Tvé kreativitě
- Jsme vzdělávací společnost, a tak možnost vzdělávat se nabídneme i Tobě.
- Zkouškové nebo divný rozvrh Ti nebude na překážku. Docházku si přizpůsobíš svým časovým možnostem.
- Vyzkoušíš si marketing v praxi a až do končíš školu budeš k nezaplacení :-).

Máš chuť to u nás zkusit? Pošli o sobě pár informací ve formě CV a my se Ti ozveme.

Požadujeme

Jak si představujeme Tebe?

- Umíš pracovat s MS Office
- Máš alespoň střední školu s maturitou
- Znáš základy práce s AdWords a Google Analytics
- Máš zkušenosti se psaním a dokážeš napsat jak post, tak článek
- Ty a gramatika se máte rádi
- Jsi samostatný/á, pečlivý/á
- Rád/a se učíš nové věci
- Baví Tě vymýšlet nové věci
- Hodit se ti bude ekonomické vzdělání