Barman/ka juice baru

1. 12. 2017 - 31. 12. 2018
NUDE Juice and Smoothie co., s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží4
  • angličtina
100Kč / hod

Pracovní náplň

Hledáme mladé a energické lidi se zájmem o zdravý životní styl!
Nabízíme Vám práci ve fresh juice baru NUDE Fresh & Juicy (OC Atrium Flora a OC Palladium) a FRESHERII (Letiště Václava Havla).
Budete pracovat za barem v čistém a zajímavém prostředí, budete vyrábět fresh džusy, smoothies, ovocné saláty a zákazníkům budete příjemnou, usměvavou, vzdělanou a ochotnou obsluhou.
Vše Vás ze začátku naučíme a naškolíme Vás tak, abyste veškeré postupy přípravy perfektně znali a pochopili. Pokud alespoň trochu vaříte, nemusíte se bát, že práci u nás nezvládnete.
Více informací o naší firmě najdete na www.drinkfresh.cz a www.fresherie.cz
Zašlete nám svůj životopis včetně aktuální fotografie na e-mail prace@drinkfresh.cz a těšte se na osobní pohovor! :)

Nabízíme

• Mzda od 70,- do 100,- / hod. čistého + bonusy
• Kartička s kreditem na produkty
• Kariérní postup: vedoucí pobočky
• Možnost volby ranní nebo odpolední směny
• Výborná dostupnost MHD
• Mzdu na účtu ve stanoveném termínu

Požadujeme

• Zájem o zdravý životní styl a dlouhodobější spolupráci
• Příjemný projev
• Chuť učit se novým věcem
• Základní znalost AJ
• Věk min. 16 let

Znalosti

JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina

Konfekční údaje a věk

Věknad 15 let

Lokalita brigády

Praha 1, 3 a 6