PHP programátor našeho vlastního produktu

5DM.cz, s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží1
  • Střední škola

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu

Pracovní náplň

Chceš se podílet na vývoji a úspěších největšího cashback systému v ČR? Děláme na projektech Plnápeněženka.cz, Affiliate Club a dalších, a hledáme posily do našeho vývojového týmu páč rosteme a začínáme nestíhat.

Pro další vývoj našich on-line projektů hledáme PHP Programátory webových aplikací.

Co bude tvou náplní práce, pokud jsi:

Senior: budeš integrovat systémy třetích stran, rozvíjet aplikace a vyvíjet nové funkce, refactorovat zastaralé kódy, spolupracovat s datovým analytikem, opravovat produkční chyby. Nevykolejí tě nestandardní situace a umíš najít řešení.

Junior: rozvíjet aplikace a vyvíjet nové funkce (podle tvých schopností), spolupracovat s datovým analytikem, opravovat produkční chyby (podle tvých schopností). Pokud něco z níže požadovaného plně neovládáš, stejně napiš, ještě lepší než samotná znalost je ochota se učit novým věcem.

Nabízíme

Jak to u nás chodí? Sedíme v příjemném prostoru 5min od metra Anděl. Jsme tu normální banda seniorních i juniorních lidí, kteří dělají co je baví. Fungujeme spolu hezky :) pracovně i mimopracovně. Máme tu standardně mašinu na výrobu dobré kávy, funkční kuchyňku každotýdenně plněnou cukry v různé podobě, ovocem, trochu i alkoholem :) i normálním jídlem. Pracujeme v open-spacu, ale je zde možnost si najít i místnost s dveřmi pro soustředěnou práci - každý jak potřebuje.

Práci ti nabízíme na full time, s místem u nás v kanceláři a někteří z nás, chtějí-li, dávají si i home office.

Požadujeme

Potřebujeme od tebe, abys uměl PHP a MySQL, abys měl zkušenost s jakýmkoliv PHP MVC frameworkem a ideálně i s Doctrine 2, a aby sis poradil s HTML/CSS a nebál se Javascriptu.

Znalosti

Vzdělání absolvent
IT znalostiÚroveň
Programování
Vývoj webu