HAVELOCK s.r.o.

Pekař , výrobce cukrovinek bez praxe

  • na pohlaví nezáleží10

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
120Kč / hod

Pracovní náplň

Miluješ donuty jako my? Hledáš práci v přátelském kolektivu a más v sobě týmového ducha? Pak hledáme právě Tebe!

Miluješ donuty jako my? Hledáš práci v přátelském kolektivu a máš v sobě týmového ducha?

Do naší pekárny v Kobylisích hledáme zodpovědné a pracovité jedince na pozici pekař/pekařka.
Jedná se o výrobu našich donutků. Snažíme se našim zákazníkům podávat co nejčerstvější produkty a tak se jedná o práci v brzkých ranních hodinach (4:30 - 13).
Praxe v oboru není nutná, vše Tě naučíme! :)

(www.offbeatdonuts.cz)

Nabízíme

- 120-130 Kč na hodinu!!
- Směny dle dohody · Zaměstnanecké slevy · Možnost kariérního postupu · Přátelský kolektiv · Hodně legrace
Nástup ihned

Požadujeme

Požadujeme spolehlivé jedince s radostným a pozitivním příristupem k práci

Praxe v oboru výhodou, ne však povinností

Řidičský průkaz výhodou