Vysoká škola AMBIS, a.s.

Asistent/ka s dobrou angličtinou

  • na pohlaví nezáleží1
  • Vysoká škola
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
150Kč / hod

Pracovní náplň

Pro nově vznikající mezinárodní vysokou školu s programy BSc. a MSc. v businessových oborech akreditovanými britským partnerem hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Asistent/ka (s dobrou angličtinou)

Co u nás budete dělat?

* podílet se na implementaci a realizaci britských akademických standardů
* spravovat informační systém, přípravovat rozvrhy
* komunikovat s vyučujícími a studenty z celého světa
* komunikovat s partnerskou VŠ ve Velké Británii
* zajišťovat administrativu spojenou s přijímáním a studiem mezinárodních studentů
* podporovat vedení programů a řídit si vlastní samostatné úkoly

Nabízíme

* možnost přímo se podílet na rozvoji mezinárodní soukromé VŠ
* jasně definovanou a hmatatelnou práci, která má smysl a výsledky
* dlouhodobou spolupráci formou brigády nebo později formou stálého úvazku
* práci na cca 20 hod / týden
* flexibilní pracovní dobu (lze i pouze některé dny v týdnu, lze kombinovat např. se studiem VŠ)
* motivující finanční ohodnocení
* neformální firemní kulturu a přátelský kolektiv

Požadujeme

* pečlivost, organizačně zdatného člověka se smyslem pro detail a systematickou práci
* hledáme někoho, kdo se nebojí denně komunikovat anglicky s cizinci z celého světa (úroveň Aj min. C2) a zároveň ovládá skvěle češtinu
* hledáme někoho, kdo se nezalekne hromady administrativní práce ani každodenní komunikace s kolegy a studenty
* schopnost pracovat samostatně a zároveň je týmovým hráčem

Pracovní zkušenosti

Administrativní pracovník/ce2 týdny

Znalosti

Vzdělání student
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina
IT znalostiÚroveň
Dokumenty (Word)