Costnatur a.s.

Mystery Shopper v baru

  • na pohlaví nezáleží10
  • Střední škola

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu

Pracovní náplň

Chodíte rádi do barů? Jste všímaví? Hledáme zodpovědné mystery shoppery, kteří zajdou do baru v centru města. Jako mystery shopper jdete s přáteli do baru v centru města, chováte se jako obyčejný zákazník. Jediné, co musíte udělat, je spravit několik fotek koktejlů a napsat si časy a jména obsluhy. Druhý den nám vyplníte krátký dotazník (většinou Ano/Ne otázky) se stručným popisem návštěvy.

Co bude Vaším úkolem?
Bavit se s přáteli, užívat si večer.
Zapsat si časy obsluhy, objednat si a vyfotit 4 různé koktejly.
Zapsat si jméno obsluhy.
Druhý den vyplnit dotazník (zabere cca 30 min).

Nabízíme

Proplacení útraty do výše 900kč (záleží na podniku a typu návštěvy) plus 65kč za vypsání dotazníku, který zabere cca půl hodiny.

Požadujeme

Nepožadujeme žádné zvláštní schopnosti. Hledáme obyčejné studenty, kteří se chtějí napít zadarmo, ale v průběhu večera se neopijí natolik, aby si druhý den nic nepamatovali. :)

Znalosti

Vzdělání absolvent

Lokalita brigády

Praha 1