AbecedaPC Consulting a.s.

Lektor Microsoft Office

  • na pohlaví nezáleží2
  • Střední škola
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
350Kč / hod

Pracovní náplň

Do našeho týmu hledáme lektora pro školení Microsoft Office. Pracovní vytížení je možné dle dohody - od vytížení v rozsahu několika dnů v měsíci až po práci každý den v týdnu.

Naše společnost má pobočku v Praze (Jandova 135/2, přímo na metru Vyšočanská) a v Kolíně. Provádíme školení v našich učebnách, online i u zákazníků pro celé republice. V současné době sháníme lektora především pro Prahu a nejbližší okolí a pro vedení online školení. Výhodou je ochota cestovat i na delší vzdálenosti, ale není to podmínkou. Délka školení v jednom dni je nejčastěji 5-8 hodin v časovém rozmezí mezi 8:00 až 17:00.

Od lektora požadujeme vynikající znalosti a praktické zkušenosti s aplikacemi Microsoft Office a schopnost srozumitelně předávat informace. Stěžejní je velmi dobrá znalost Excelu, znalost dalších aplikací Office a Microsoft 365 je výhodou. Lektor se může věnovat i školení dalších oblastí, například grafiky, internetového marketingu, CAD software, programování, tvorby webových stránek, správy Windows nebo i měkkých dovedností. Počáteční znalosti a praktické zkušenosti jsou u uchazeče důležité, ale hlavní je zájem o obor a ochota se neustále sebevzdělávat.

V případě zájmu lze lektorskou činnost kombinovat s jinou prací nebo studiem. Lektoři jsou finančně ohodnoceni podle svých znalostí a zkušeností. Lektoři mají přístup k nejnovějším aplikacím, podporujeme je při jejich vzdělávání a získávání certifikací. Lektoři mají k dispozici veškeré vybavení potřebné pro jejich práci.

Práci lektora lze u nás doplnit o další činnosti. Lektoři vedou různé konzultace, připravují šablony, makra a menší aplikace pro kancelářské aplikace. Jakým z těchto doplňkových činností a v jakém rozsahu se bude lektor věnovat záleží na dohodě.

S přípravou na první školení novému lektorovi pomůžeme. Dostane od nás k dispozici řadu materiálů, možnost náslechů na školení a individuální přípravu se zkušenými lektory. Není proto nutná předchozí praxe na pozici lektora.

Nabízíme

- Možnost pracovního vytížení dle dohody - v rozsahu vytížení i jen několika dnů za měsíc až po plný pracovní úvazek
- V závisloti na pracovním vytížení možnost zvolit si spolupráci na základě DPP, DPČ, ŽL
- Další rozvoj a sebevzdělávání v oblasti, která vás zajímá
- Získávání certifikací v oboru přímo v našem středisku
- Přístup k nejnovějším verzím software
- Vybavení - notebook, telefon atd.
- Práci v malém kolektivu v rodinné firmě
- Pravidelné firemní akce

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- Velmi dobrou znalost a praktické zkušenosti s aplikacemi Microsoft Office - především Excelem, znalost dalších aplikací je výhodou (Word, PowerPoint, Outlook, Microsoft 365, SharePoint a další)
- Pedagogické schopnosti
- Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání

Výhodou bude, pokud budete umět
- Výhodou je schopnost vést školení i z jiných oblastí, například grafiky, CAD software, programování webových stránek, správy počítače, internetového marketingu atd.
- Výhodou je možnost cestování vlastním autem a schopnost vést školení v anglickém jazyce

Znalosti

Vzdělání absolvent
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina
IT znalostiÚroveň
Tabulky (Excel)
Dokumenty (Word)
Prezentace (PowerPoint)