KinderSkills, spol s.r.o.

Vedoucí příměstského tábora

1. 7. 2021 - 31. 8. 2021
  • na pohlaví nezáleží2
  • angličtina

Pracovní náplň

Aktuálně hledáme na léto vedoucí příměstských táborů pro děti ve věku 8 až 10 let. Požadujeme účast min. na 2 táborech (termíny dle dohody) od PO do PÁ.

Současně hledáme na několik dní v týdnu výpomoc do našeho centra na odpolední hodiny. Možnost začít ihned.

Ve FasTracKids se věnuje výuce našich denních, odpoledních či víkendových programů. Aktuálně hledáme lektory, jak na příměstské tábory, tak odpolední či dopolední kroužky. Dle dohody vybereme kroužek/tábor, který odpovídá vašim časovým možnostem, zkušenostem a našim potřebám.

FasTracKids učí děti děti myslet. V malých skupinkách rozvíjíme děti od 1 roku do 12 let. Lze si vybrat "mladší" nebo naopak "starší" děti podle toho s jakými se cítíte lépe. Někdo má raději školáky a vede např. vědecký kroužek a někdo třeba zase rád rozvíjí malé děti.

Nabízíme

- 1 až 40 hodin výuky týdně (dle dohody)
- Odborné interní školení
- Pravidelnou metodickou podporu při výuce
- Možnost práce i v sobotu (případně jen v sobotu)
- Podrobně sestavené učební plány
- Příjemné a přátelské prostředí nedaleko od metra
- Škola hrou
- Zábavné lekce
- ocenění je dle zkušeností a zvoleného programu (u běžných kroužků za hodinu a u táborů za celý týden)

Požadujeme

Kladný vztah k dětem.

Zkušenosti s prací s dětmi.

Spolehlivost.

Věk 18+

Pozitivní přístup :-)

Znalosti

JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina