PRACOVNÍK EXPEDICE elektrokol - Praha

1. 3. 2019 - 31. 8. 2019
ekolo.cz s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží2
  • Řidičský průkaz sk. B
25.000Kč / měs

Pracovní náplň

Hledáme zkušeného cyklo-mechanika do oddělení expedice elektrokol.
Vaším úkolem bude:
-stavba/sestavení/montáž nových elektrokol
-pečlivé seřízení a následné testovací jízdy
-odstraňování případných závad a problémů (výměna a upgrade
komponent)
-balení zboží

Nabízíme

-zajímavou práci a dobré finanční ohodnocení
-stabilní firemní zázemí a skvělý kolektiv
-zaškolení a podporu ostatních členů servisního týmu
-nově vybavené pracoviště v širším centru Prahy v blízkosti metra C
-značkové elektrokolo k osobnímu použití
-možnost získání národní profesní kvalifikace Mechanik Elektrokol

Požadujeme

-zkušenosti se servisem jízdních kol
-aktivní řidič - průkaz skupiny B
-zájem o nové technologie elektrokol
-spolehlivost, pečlivost a samostatnost
-časovou flexibilitu v případě nárazových akcí

Znalosti

Řidičský průkazSkupina B