Lundegaard a.s.

Back Office Asistent/-ka - 20 hod./týdně (brigáda zrušena)

  • na pohlaví nezáleží1
  • Vysoká škola
  • angličtina

Brigáda byla zrušena

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
130Kč / hod

Pracovní náplň

Je ti sympatické IT prostředí? Nehledáš brigádu na dva měsíce, ale dlouhodobou spolupráci na 20 hodin týdně?

Jsme Lundegaard, IT firma, která staví weby, a hledáme Asistenta/Asistentku do naší kanceláře v Karlíně.

Co tě u nás čeká?
- Budeš se starat o příchozí návštěvy, vyřizovat telefonáty, e-maily – občas využiješ angličtinu.
- Budeš pomáhat managementu s přípravou dodatků ke smlouvám s dodavateli a klienty, evidovat objednávky nebo dělat rezervace v restauraci.
- Budeš mít zodpovědnost za kancelářské potřeby a proviant: objednávky kávy, jídla na snídani a svačiny.
- Napadá tě, co by mohli kolegové podniknout za akci? Budeš mít možnost přinášet nové nápady na jejich organizaci.
- Pochůzky na poštu, na úřad či vyzvednutí drobností v obchodě.
- A spousta dalších drobných administrativních úkolů.
- Provozní doba recepce je 8 – 18:00 hod.

Časová náročnost práce je 20 hodin týdně v pracovním týdnu, na rozvržení se předem dohodneme.

Odměna podle zkušeností až 130,-Kč/ hodina.

Nabízíme

Co ještě tě u nás čeká?
- Nekorporátní prostředí, kde vítáme nové nápady.
- Neformální přístup – pracujeme spolu, ne vedle sebe.
- Snídaně, občerstvení během dne.
- Kurzy angličtiny.
- Ranní kurz jógy.
- Firemní akce – pravidelně, jednou za měsíc je příležitost užít si po práci legraci.

Požadujeme

Bez čeho se neobejdeš?
- Nebojíš se MS Excel – formátování tabulky ti nedělá problém.
- Angličtina – zvládneš vyřídit telefonát, odepíšeš na e-mail.
- Příjemné vystupování a asertivita.
- Znáš-li/ používáš-li komunikační aplikace – např. u nás máme Slack.
- Svojí kreativitu uplatníš při vymýšlení akcí pro zaměstnance.

Znalosti

Vzdělání student
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina
IT znalostiÚroveň
Dokumenty (Word)
Tabulky (Excel)
Prezentace (PowerPoint)