Péče o provozovnu s automobily, čištění vozidel 110-130,-

OVĚŘENÉ VOZY s.r.o.
  • muž1

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
120Kč / hod

Pracovní náplň

Naše společnost působí na trhu se zánovními a ojetými vozy Hyundai a Kia téměř 20 let. Hledáme člověka do týmu, který je zodpovědný, pracovitý a čestný. Jsou to klíčové vlastnosti, na kterých je postavena dlouholetá strategie firmy, zajišťující našim zákazníkům kvalitní a profesionální služby.

Pracovní náplň:
• Prohlídka vozů – kontrola karoserie, výbavy, vyhotovení inspekčního protokolu
• Převozy vozů a parkování v rámci provozovny
• Příprava vozů – mytí, čištění interiérů
• Údržbové práce v rámci provozovny
• Menší mechanické práce – výměna a dobíjení baterií, výměna kol apod…
• Evidence dílů a příslušenství, péče o sklad
• Realizace STK, komunikace se servisem – objednávky dílů
• Spolupráce s ostatními členy prodejního týmu

Nabízíme

Nabízíme:
• práci v malém, přátelském kolektivu
• možnost pracovat ve firmě, která má hlavní cíl spokojeného zákazníka
• s ohledem na velikost firmy možnost získání praxe s velkým pracovním rozsahem
• Zaměstnanecké výhody – náhradní díly na auta i pro rodinu za nákupní ceny (cca -50% z MOC)

Požadujeme

Od Vás očekáváme:
• Schopnost samostatné práce,
• flexibilitu, spolehlivost, loajalitu,
• základní technickou zručnost