IT administrátor jako vedlejšák (brigáda zrušena)

AltheaPrague, s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží1
  • Vysoká škola

Brigáda byla zrušena

Zaslat zprávuZobrazit na mapě

Pracovní náplň

Do naší ordinace hledáme IT administrátora, který se nebude bát vnést do našeho IT chaosu systém a pořádek. Hledáme ajťáka, kterého baví zabezpečení a celkově správa počítačových sítí, ale i systémů a aplikací, které pak používají uživatelé.
Naše ordinace se rozrostla z jednoho PC na pět. Potřebujeme nyní všechny počítače propojit a vše funkčně nastavit a podle toho i zaškolit personál.
Jedná se tedy o větší jednorázový úkol, následně pak z dlouhodobého hlediska pouze o vzdálenou podporu nebo nárazově údržbu či zásah, když se něco pokazí.
Práce je tedy vhodná spíš pro studenta nebo pro někoho s ŽL jako doplnění k hl. činnosti.

Pracovní náplň:
- správa počítačové infrastruktury
- nastavení sítě (propojení počítačů, tiskáren)
- nastavení wi-fi pro interní potřeby i pro zákazníky
- zajištění bezpečnosti sítě a dat
- vzdálená podpora na telefonu – dlouhodobá spolupráce

Nabízíme

Dlouhodobou spolupráci
Práce z domova / na dálku
Spolupráce na DPP, ŽL nebo třeba smlouva o dílo či příkazní smlouva
Nástup: nejlépe ihned, aneb včera bylo pozdě

Požadujeme

- zkušenosti v oboru, zájem a nadšení pro IT
- zkušenost se zabezpečením sítě, správou sítě vč. VPN
- znalost HW (PC, NAS, periferie)
- samostatnost a odpovědnost, aktivní přístup, ochota pomáhat, časová flexibilita
- a hlavně pevné nervy a odvahu pro práci s našimi IT-nezatíženými uživateli

Znalosti

Vzdělání student