Michaela Šlégrová

Recepční vzdělávacího centra

  • na pohlaví nezáleží1
  • Vysoká škola
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
100Kč / hod

Pracovní náplň

Jako společnost se sídlem v centru Prahy hledáme recepční/ho do našeho vzdělávacího a administrativního centra.

Co vás čeká:
- obsluha školicích místností – uvádění návštěv, evidence, zajištění cateringu
- vyřizování objednávek, administrativní činnosti, správa zásob
- komunikace se zákazníky, asistence pro lektory
- další drobné práce spojené s chodem recepce

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout:
- stravování
- dress-code
- účast na vzdělávacích akcích a jazykových kurzech (zdarma nebo se slevou)
- kariérní posun

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- uživatelskou znalost práce na PC, Word, Excel, Google dokumenty
- zkušenost s online platformami jako Webmeeting, Google Meet, Zoom apod. výhodou
- základní znalost anglického jazyka
- velmi příjemné a asertivní vystupování
- spolehlivost, zodpovědnost, přesnost, pečlivost
- týmového ducha a chuť pracovat s lidmi

NÁSTUP V PRŮBĚHU KVĚTNA 2021.

Znalosti

Vzdělání student
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina