Obsluha v kavárně v NTK

Lumpenkavárna s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží10

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
85Kč / hod

Pracovní náplň

Hledáme posily do naší dejvické kavárny v přízemí NTKáčka! Máme mladý a družný kolektiv, spoustu žíznivých zákazníků, dobrý kafe a super dortíčky. Práce je rozmanitá, můžeš být na kase, točit pivo, připravovat kávu...rozhodně se u nás hodně naučíš!

Nabízíme

- 85,- až 121,-/h + dýška, podle stupně zaučení a počtu odpracovaných hodin týdně
- dlouhodobou spolupráci v přátelském a mladém kolektivu
- baristické a další školení k zvyšování tvojí kvalifikace
- velmi flexibilní plánování směn - vyjdeme vstříc kdejakému vrtochu tvého rozvrhu

Požadujeme

- aby ti bylo alespoň 18 let
- abys odpracoval/a min 12 hodin týdně
- zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství (stačí až po pohovoru)
- chuť pracovat v kavárně a učit se novým věcem
(nemusíš mít předchozí zkušenosti s prací v kavárně, vše tě naučíme)