obsluha recepce, obsluha fresh baru

Loll Therapy s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží6
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
100Kč / hod

Pracovní náplň

Hledáme brigádnice a brigádníky se silným odhodláním udělat návštěvníkům příjemnější den a odměnit je úsměvem.
Jsme nově rozjíždějící se relaxační cetrum Loll therapy v Saské ulici. Naším cílem je zahnat únavu či stres a nalezení vnitřní rovnováhy. Hledáme milé a usměvavé lidi, kteří se nebojí mluvit a svým pozitivním přístupem přispějí k tomu, aby se u nás zákazníci cítili dobře

Sháníme brigádníky na tyto pozice:

• Jako obsluha recepce budete s úsměvem vítat a obsluhovat příchozí zákazníky. Dále vás čeká práce s rezervačním systémem a případné zařizování telefonických rezervací.

• Obsluha fresh baru bude s úsměvem obsluhovat příchozí zákazníky a připravovat drinky

Nabízíme

příjemnou práci poblíž nejnavštěvovanější památky Prahy
• uklidňující prostředí
• 100 Kč za hodinu
• možnost volby směn
• vhodné i pro studenty

Požadujeme

dobrá znalost češtiny a angličtiny na konverzační úrovni
• znalost dalšího jazyka výhodou
• pozitivní energie
• pracovitost
• dochvilnost a spolehlivost
• příjemné vystupování a pro-zákaznický přístup

Znalosti

JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina

Konfekční údaje a věk

Věknad 15 let