5DM.cz, s.r.o.

Affiliate marketing account manager

  • na pohlaví nezáleží1
  • Střední škola

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu
90Kč / hod

Pracovní náplň

Do naší online marketingové společnosti hledáme pomocníka, jehož úkolem bude komunikace s klienty affiliate sítě a drobná administrativní činnost. Preferujeme mladé zapálené lidi s ochotou učit se novým věcem, kteří se nebojí samostatné a zodpovědné práce.

Pár informací o nás:
-Jsme tým mladých nadšených lidí ze společnosti 5DM.cz s.r.o., která provozuje několik internetových projektů, mezi které patří i PlnáPeněženka.cz a AffiliateClub.cz
-AffiliateClub.cz je prozvizní síť, která propojuje více než 3000 affiliate partnerů s téměř stovkou inzerentů
-Využíváme pestrý marketingový mix online výkonnostních kanálů (PPC, Facebook, SEO, Emailing a další).

NÁPLŇ PRÁCE:
-Telefonická a emailová komunikace se členy naší affiliate sít
-Práce v týmu
-Administrace a kontrola webu

Nabízíme

-Mladý přátelský tým, neformální pracovní prostředí
-Ideální přivýdělek ke studiu VŠ
-Moderní kanceláře na Praze 5 - u metra Anděl, řada restaurací a obchodů v okolí
-Práci na zajímavém a perspektivním projektů

Požadujeme

-Dobré komunikační schopnosti - komunikace s lidmi po mailu a telefonicky
-Schopnost a ochotu učit se novým věcem
-Práce z kanceláře na Praze 5, případně z domova
-Samostatnost, zodpovědnost, proaktivní přístup
-znalost online marketingu výhodou
-možnost odpracovat 20 hodin týdne

Znalosti

Vzdělání student
IT znalostiÚroveň
Tabulky (Excel)

Lokalita brigády

Praha 5