Nikol Šabatová

Kočičí chůva na hlídání koček o Vánocích - Praha

  • žena2
  • Střední škola
  • angličtina

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávu
280Kč / hod

Pracovní náplň

Hledáme spolehlivou chůvu pro agenturu HolidayCat.cz na hlídání koček na Praze 6, v centru, nebo Praha východ na Vánoční svátky a Silvestra, ale pokud se chůva osvědčí, pak na dlouhodobou spolupráci.

- Jde o hlídání koček v domácnosti klientů v době jejich nepřítomnosti (dovolená).
- Je potřeba strávit průměru 30 -60 min v jedné domácnosti. O svátcích je potřeba obejít cca 3 až 7 domácností.

V případě zájmu posílejte životopisy a nějaké info o sobě (kde přesně bydlíte v Praze, jaké jsou vaše časové možnosti o svátcích, atd.). Budeme se těšit!

Nabízíme

- možnost časového rozvržení podle sebe
- vhodné pro studenty
- kontakt s desítkami koček všech různých plemen, vzhledu a různých povah
- Platové ohodnocení o svátcích až 280,- Kč/ hod. Mimo svátky až 140,- Kč/hod.

Požadujeme

- základní komunikace v angličtině
- dobrý vztah a zkušenosti s kočkami
- posílání fotokoláží klientům z každé návštěvy
- práci hlavně na období 22.12. - 5.1.
- práce přes svátky na 5-6 hodin denně
- vlastní auto výhodou

Znalosti

Vzdělání student
JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina

Lokalita brigády

Praha 1, 2, 3, 4, 6, 7 a 21