Skladník / vykládky kamionů a kontejnerů

VonTom s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží10

Brigáda již není inzerována

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
150Kč / hod

Pracovní náplň

Hledáme skladníky a schopné lidi na vykládku kontejnerů/kamionů
• Vykládky kamionů, kontejnerů, vyskladňování či balení zboží, každý si může projít více různých prací a zůstat tam kde mu to půjde nejlépe. Praxe ve skladech výhodou.
• práce se skenerem čárových kódů (čtečkou)
• interní komunikace s kolegy, nadřízeným,
• sledování správné organizace zboží ve skladu, záleží nejen na rychlosti ale hlavně na preciznosti odvedené práce

Nabízíme

• lokalita - sklady Praha 10 - Hostivař, Průmyslová ul. 1306/7
• dvousměnný provoz (osmičky)
• příjemný kolektiv
• občerstvení na pracovišti
• výborná dostupnost - metro - Skalka, bus - zastávka Kablo
• práce na DPP s bonusy až 150Kč/hod. Možnost dohody na úkolové mzdě v případě vykládky!!!

Požadujeme

• spolehlivost a pracovitost, pečlivost, aktivní přístup,
• ochotu pracovat na směny (ranní / odpolední )
• zkušenosti s obdobnou pozicí výhodou
• týmového ducha, aktivní přístup, logické myšlení
• praxe se čtečkami výhodou, ale rádi zaučíme
• čistý RT