Neobaleno s.r.o.

(nejen) prodejce do bezobalového obchodu (brigáda zrušena)

  • na pohlaví nezáleží3

Brigáda byla zrušena

Zaslat zprávuZobrazit na mapě
100Kč / hod

Pracovní náplň

Už jste slyšeli o prodeji potravin a drogerie bez obalu? Pokud ne, ozvěte se, rádi vám koncept přiblížíme.
Hledáme na DPP či DPČ prodejce a prodejkyně do unikátní bezobalové prodejny. Chcete, aby vaše práce měla smysl? Jste komunikativní a nebojíte se učit nové věci? Zajímáte se o kvalitní potraviny, ekologii nebo prostě jen o svět kolem sebe? Pak hledáme právě vás.

Nabízíme

• Prostředí nové firmy, ve které má práce skutečně smysl.
• Prostor pro realizaci: Máte nápad? Chcete dělat i jiné věci než prodávat? Chcete vidět, jak funguje malá rodinná firma? My vám to umožníme.
• Výrazné slevy na potraviny a drogerii.
www.neobaleno.cz

Požadujeme

• Chuť do práce.
• Schopnost učit se nové věci.
• Komunikativnost a příjemné vystupování.
• Schopnost mluvit a u toho něco dělat (budete to potřebovat při markování a komunikaci se zákazníky).
• Zájem o kvalitní potraviny nebo ekologii výhodou.