Koordinátorka firemních školení

1. 1. 2018 - 31. 3. 2018
ROTO střešní okna s.r.o.
  • žena2
100Kč / hod

Pracovní náplň

Roto je mezinárodně uznávaný výrobce střešních oken. Společnost ROTO střešní okna s.r.o. je dceřinou firmou tohoto mezinárodního koncernu. V současné době hledáme vhodné kandidátky:

NA VÝPOMOC PŘI ŠKOLENÍ NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Školení se konají od ledna do poloviny března téměř denně (po-pá). Na tuto pozici hledáme ideálně dvě šikovné studenty, které by školení časově pokryly.

Náplň práce:
• organizace školení – administrativa, certifikáty, prezenční listiny, pokladna
• obsluha zákazníků během školení - příprava jídla a nápojů, následný úklid

Nabízíme

Zajímavou pracovní zkušenost
Příjemné, pohodové pracovní prostředí i kolektiv
Flexibilní pracovní dobu (na dohodě)

Požadujeme

• praxe v administrativě, jako hosteska/servírka výhodou
• flexibilita, spolehlivost, pravidelné docházení
• reprezentativní vzhled, komunikativní vystupování
• aktivní a pozitivní přístup k práci, samostatnost
• velmi dobrá znalost práce na PC (MS Excel a MS Word)

Pracovní zkušenosti

Hosteska/PromotérNěkolik dní
Barman/kaNěkolik dní
Servírka/ČíšníkNěkolik dní
Administrativní pracovník/ceNěkolik dní

Znalosti

IT znalostiÚroveň
Dokumenty (Word)
Tabulky (Excel)