Prodavač originálních dekorací a doplňků v OC Letňany

Prodavač originálních dekorací a doplňků v OC Letňany (brigáda zrušena)

7. 12. 2017 - 23. 12. 2017
Heretas plus s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží3
  • angličtina

Pracovní náplň

Hledáme do týmu prodejce pro stánkový prodej v OC Letňany. Prodáváme ručně vyráběné bytové a zahradní doplňky, dekorace, dárkový sortiment, mísy, vázy, svíčky, sochy, nábytek a mnoho dalšího. Část našeho sortimentu můžete vidět zde :
Jedná se o prezentační a prodejní stánek v pasáži obchodního centra. Na stánku se budou střídat dva až tři prodavači v pracovní době od 10 do 21 hod. Pracovní doba bude rozdělena buď na celodenní směny nebo půl denní směny 10.00 - 15.30 a 15.30 - 21.00 hod.
Pracovní poměr na dohodu o provedení práce nebo ŽL.

Nabízíme

100,- na hodinu + bonusy z prodeje, originální atraktivní ručně vyrobené zboží, slevové benefity na naše produkty, korektní a přátelskou spolupráci, příjemné prostředí.

Požadujeme

praxe v prodeji a obchodu výhodou, základní angličtina, spolehlivost, samostatnost, příjemné vystupování a komunikační schopnosti, trestní bezúhonnost,

Pracovní zkušenosti

Asistent/ka prodejeNěkolik dní
Hosteska/PromotérNěkolik dní
PokladníNěkolik dní

Znalosti

JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina