Treasure Hunt s.r.o.

Organizace teambuildingových akcí v angličtině

Treasure Hunt s.r.o.
  • na pohlaví nezáleží20
  • angličtina

Pracovní náplň

Sháníme komunikativní a organizačně schopné osoby pro náš projekt TreasureHuntPrague.cz a TheCityHunt.com, které by měli na starost organizaci teambuildingových aktivit, které zajišťujeme pro tuzemské i zahraniční společnosti. Hlavní náplní práce organizátora je starost o účastníky přímo během aktivity - instruktáž, dohled, kontrola a vyhlášení nejlepších týmů atp. Prvořadým úkolem organizátora je to, aby účastníci odcházeli s pocitem výborně stráveného odpoledne. To znamená, že organizátor musí být schopen přirozeným způsobem komunikovat s početnými skupinami (obvykle o počtu 10 až 30 lidí). Zároveň musí být organizátor schopen být vůči účastníkům po celou dobu akce vstřícný a ochotný. Časová náročnost práce je závislá pouze na vzájemné dohodě. Jedna akce trvá cca 3 hod.

Vhodné pro studenty, flexibilní lidi, které by tato práce bavila. Práce je k dispozici zejména ve všední dny v odpoledních hodinách, ale také o víkendech.

Stejnou aktivitu provozujeme i v dalších 36 městech po Evropě, proto zároveň hledáme osobu, která bude ochotna občas vycestovat do okolních měst - př. Řím, Florencie, Paříž, Londýn, Edinburgh, Amsterdam, Berlín, Vídeň, Lisabon, Porto, atd. = placený výlet.

Nabízíme

- jednorázová odměna 1000 Kč za akci v Praze (cca 3h)
- možnost podílet se i na našich dalších aktivitách v dalších městech (Řím, Florencie, Paříž, Londýn, Edinburgh, Amsterdam, Berlín, Vídeň, Lisabon, Porto, atd. = placený výlet)

Požadujeme

Požadujeme:
- vysoká komunikativnost (schopnost přirozeně vystupovat před početnými skupinami)
- dobré organizační schopnosti
- tvůrčí a aktivní přístup k práci
- spolehlivost
- zkušenosti s organizováním lidí
- aktivní znalost AJ na komunikativní úrovni (NJ výhodou, ne však podmínkou)
- časová flexibilita
- ochota cestovat

Znalosti

JazykyMluvená úroveňPsaná úroveň
Angličtina

Konfekční údaje a věk

Věknad 18 let

Lokalita brigády

Praha 1